Zaproszenie do udziału w Konkursie Bioetycznym – edycja III

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Szanowni Państwo Nauczyciele

Już po raz trzeci serdecznie zapraszamy Państwa Uczniów wraz z Opiekunami naukowymi do wzięcia udziału w Konkursie Bioetycznym edycja III, organizowanym przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie oraz Poradnię Bioetyczną przy UPJPII.

Podobnie jak w latach ubiegłych, celem Konkursu Bioetycznego edycja II jest upowszechnianie wiedzy medycznej, biologicznej i filozoficznej z zakresu bioetyki, podniesienie kwalifikacji uczniów w zakresie nauk ścisłych, przyrodniczych, medycznych i filozoficznych, a w szczególności dotarcie z promocją wiedzy do grup uczniów doświadczających barier edukacyjnych.

W poprzedniej edycji Konkursu Bioetycznego nasze przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz honorowym patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i Podkarpackiego Kuratora oświaty. A udział  Konkursie Bioetycznym zgłosiło ponad 130 Uczestników. Mamy nadzieję, że i w tej edycji tak będzie. Aby zachęcić Uczniów Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody:

  • Dla laureata I miejsca w finale KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III – Diamentowy Indeks Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II oraz nagroda rzeczowa w postaci laptopa.
  • Dla laureatów II i III miejsca w finale KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III – nagrody rzeczowa w postaci tabletów.
  • Nadto dla wszystkich Uczestników finału KONKURSU BIOETYCZNEGO edycja III przewidziano upominki rzeczowe oraz dodatkowe nagrody dla laureatów (niespodzianka).

Jednocześnie prosimy Państwa o pomoc w przeprowadzeniu przedsięwzięcia, w szczególności poprzez zachęcenie nauczycieli etyki, biologii, filozofii, wychowania do życia w rodzinie, katechetów do podjęcia pracy z Uczniami, w przeprowadzeniu I etapu  Konkursu Bioetycznego edycja III  w Waszych szkołach.

Wszelkie informacje oraz pełną dokumentację (Regulamin z załącznikami oraz materiały informacyjne) znajdziecie Państwo na stronie internetowej : https://www.poradniabioetyczna.pl/konkurs-bioetyczny.

/ oficjalna strona Konkursu będzie dostępna od grudnia 2020 r. pod adresem: http://konkursbioetyczny.pl /

Dokumentację zgłoszeniową do  Konkursu Bioetycznego edycja III  oraz wszelkie pytania proszę przesyłać na adres: konkurs.bioetyczny@upjp2.edu.pl

Osobą do kontaktu w sprawie Konkursu Bioetycznego edycja III  jest Pani Dorota B. Cichocka – Koordynator Poradni Bioetycznej, pod numerem telefonu : +48 604227596.

Z wyrazami szacunku

Ks. dr hab. Andrzej Muszala, prof. UPJPII

Przewiń do góry